Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ismer valaki ilyen alkalmazást...

Ismer valaki ilyen alkalmazást ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan alkalmazásra lenne szükségem,ami az alábbiakat tudja:

- ingyenes

- rezeg vagy értesítést küld az állapotsorra

- meghatározott időintervallumban (pl. 18 és 20 óra között)

- meghatározott időközönként (pl. 5 percenként)


Angolul,magyarul keresgéltem,de nem találtam!


Előre is köszönöm,ha valaki segít!



2018. febr. 6. 10:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kérdést rosszul fogalmaztam meg,mert az oldal korrigálni akarta a kérdés eredeti formáját.
2018. febr. 6. 10:40
 2/5 anonim válasza:
Alapértelmezett naptárban esemény létrehozása?
2018. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem a naptárat. Nem jó,mert ott a tartalom a lényeg,nem pedig a megfelelő időközönkénti értesítés/vagy rezgés.
2018. febr. 6. 11:28
 4/5 puritan ***** válasza:
Esetleg az óra ébresztési funkciója. Bár az nem csak rezeg, hanem zenél is. Ha szerzel egy néma csengőhangot, és ezt állítod be ébresztéshez meg van oldva a dolog.
2018. febr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ébresztő sem felel meg. Bár be lehet állítani,hogy csak rezegjen,de csak akkor kapcsol ki,ha te manuálisan kinyomod,nekem olyan kell,ami csak egyet pittyeg vagy rezeg.
2018. febr. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!