Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a világ legjobb samsung...

Melyik a világ legjobb samsungja (érintőképernyős)? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos ugye már csak napok kérdése és itt az év vége!!!! No és a szüleim elém álltak egy telcsi katalógussal hogy válasszam ki melyik kell nekem most a samsungok jönnek be kérlek segítsetek hogy melyiket válasszam a lehetőségek!!! :samsung s5230, samsung galaxy spica , És ha valaki esetleg tud részletes leírást akkor lécci írja le köszi!!!
2010. jún. 7. 09:16
 1/3 Jovanny ***** válasza:
59%
[link] Itt az összes érintőképernyős Samsung. De úgy általában a Samsung telókról elég sokat írnak a www.samsung.hu címen. Azt érdemes átnézni.
2010. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A világ legjobbját nem merném megítélni. A GT-i8000 OmniaII nagyon komoly. Tesztet és részletes leírást itt találsz:

[link]

2010. jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb Samsung telók szerintem[csak szerintem] az OMNIAk.

Amúgy a 2 teló közül mindenképp Galaxy Spica :)

Vagy Monte-t nézd még meg :)

2010. jún. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!