Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van otthon biztonsági okoskame...

Van otthon biztonsági okoskamerád, amely jelez, ha mozgás történik és nem vagy otthon? Melyik gyártó melyik termékét választottad és hogy vált be?

Figyelt kérdés

Nest, Hive, Apple HomeKit vagy Samsung SmartThings?

Mennyiért vetted és mit tud?



2018. febr. 6. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy letöltöttem egy régi Androidos telefonomra az Alfred nevű alkalmazást, és a telefon a mozgásérzékelős kamera. Az egyetlen pontot, ahol be lehetne jutni a lakásba - a bejárati ajtót - pedig megvilágítottam egy 4W-os leddel, amit mindig égve hagyok, ha elmegyek itthonról, de mivel csak 4W, nem fogyaszt sokat. A kamera figyeli az ajtót, amint belép valaki, csilingel nekem a telefonomon.
2018. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az kimaradt, hogy rögzíti is a képet távoli szerverre, ahogy belép valaki.
2018. febr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezzel az Alfréd nevű alkalmazással élőben is láthatod, hogy ki lép be a bejárati ajtón?

Amúgy jól hangzik, köszi a tippet!

2018. febr. 6. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Két funkciója van, élőkép, de akkor nem rögzít, vagy mozgásérzékelés, ami rögzít, viszont csak akkor kapcsol be, ha mozgás van. De ha mozgásérzékelőre kapcsolod akkor is rá tudsz bármikor nézni az élőképre.


Az elsőt persze ki lehet egészíteni egy felvevő programmal, és akkor az élő képet is fel tudod venni.

2018. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, ez például én vagyok, ahogy jövök haza.


[link]


De több régi telefont is tud kezelni, tehát ha van wifi, és megoldod az áramellátást, akkor több helyiségbe is tehetsz kamerát, és váltogatsz közöttük.

2018. febr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!