Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Instagramon beszéltem...

Ha Instagramon beszéltem Bongoval akkor az nem kerülhet pénzbe igaz-e?

Figyelt kérdés
Instagramon beszéltem Bongoval, de nem az eredetivel szerintemy. Most félek, hogy nehogy valami hátulütője legyen a dolognak. Mit lehet erről tudni? Az információkat tényleg csak a közösségi oldalakról szerzi?

2018. febr. 7. 22:10
 1/2 DAT HET válasza:
Mivel instagrammom nem adsz meg bankkártyaadatot onnan nem vonhat le. Sms-t sem küldtél tehát emelt díjas szám sem vonhat le pénzt. Tehát nem, nem kerülhet pénzbe.
2018. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Instagramon beszéltem Bongoval, de nem az eredetivel szerintem"


Nem tudom hány éves vagy, gondolom kiskorú, ezért próbálom úgy megfogalmazni hogy értsd.

A Bongo az egy szivatás, hogy a kis tudatlan kölykök lóvéját lehúzzák. Tehát ha te is ilyen sz@rságokkal foglalkozol, akkor megérdemelnéd hogy jó sokba kerüljön.

De mivel nem telefonon hívtad vagy sms-ben kérdezted, így megúsztad. Egyenlőre.

2018. febr. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!