Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a szolgáltató átver?...

Ez a szolgáltató átver? Valami nem stimmel!

Figyelt kérdés

Az alábbi online térképen rendkívüli lefedettség látható 3G tekintetében (klikkelj a 3G gombra!), de sok gyakorizó itt azt írja, hogy még a nagyvárosokban sincs 3G jele...


NAGYON örülnék 80-90 százalékos vidéki 3G lefedettségnek, mert szükségem lenne rá, de most már nem tudom KINEK higgyek!


[link]


Ezzel a készülékkel el tudnám érni sok erdők és mezők között kanyargó aszfaltúton (szinte) mindenhol a 3G letöltési sebesség(ek)et?


[link]



2018. febr. 7. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Anyu vidéki, 1200 fős falusi házában egyedül a Vodka működik tisztességesen. Sem a Telefos, sem a Telenyomor nem megy rendesen, csak ak-a-do-zv-a, meg megsz..adva.
2018. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mennyire régi a sim kártyád?

Csak mert nekem nano simem volt és uj telefont vettem amibe micro kell és nem tudtam kitörni kicseréltettem ingyen cserélték és amiota uj kártyám van azota a régi mobilomon ks irja hogy 4g mert előtte csak 3mat irt mindig

2018. febr. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kettes, a nanoSIM-ből microSIM-et akartál kitörni? Meséld már el nekem, hogyan!
2018. febr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem sim kártyákról van szó. Visszatérő kis kedvencünk a B20 hiányáról.


Nincs olyan B20-at tartalmazó phablet, mely legalább 4000 mAh-s akkumulátort tartalmazna, és nem is kerül 100.000-150.000 forintokba...

2018. febr. 8. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:

De van a fiamnak ez van [link]


Ez a telefon 4g nyáron balatonál probáltuk hasitott nett mig az enyém nem mert az én telefonom nem 4g képes

Mert bizony olyan telefon is kell hozá ami ezt tudja .

2018. febr. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kérdező: azt remélem tudod, hogy Xiaomi Mix 2-ben a b20 csak a globál verzióban van.Ha olyan telefont veszel ami támogatja a b20-at akkor sokkal jobb lesz a jel az alacsony frekvenciának köszönhetően.

Vannak olcsok telefonok is pld:

[link]

2018. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak én a Mi Mix 2-re magasról teszek, az pont a 100.000-150.000 forintos (értsd: túl drága) ársávba tartozik.


Itt most (pontosan ahogy belinkeltem fent) a Mi Max 2-ről van szó. :)

2018. febr. 8. 08:45
 8/11 szántóvető ***** válasza:

[link]

sajnos feljebb ment az ára,és egy ötvenessel olcsóbban vettem.csak még nem tudok róla nyilatkozni hogy milyen.én is azt javaslom hogy 4G-ben gondolkodj.(ugyanitt találsz olcsóbb modelleket is,keress rájuk.)

2018. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
A B20, illetve annak hiánya nem érinti a 3G-t, mivel a B20 sáv 4G-hez tartozik.
2018. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem épp erről beszélek??? :DD


"Nem sim kártyákról van szó. Visszatérő kis kedvencünk a B20 --> hiányáról. <--"


Szántóvető: köszi a tippet, de én nem tudom (legalább 1-2 meghibásodásmentes éven keresztül) a LeEco, vagy Umidigi cégek termékeiben bízhatok-e?...


Legalább annyi rosszat hallani róluk (már pár hónap használat után), mint amennyi jót. Ez elbizonytalanít...

2018. febr. 8. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!