Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "clear view cover" samsung...

Dobai Gabriella kérdése:

A "clear view cover" samsung telefonra be épített mágnes segítségével zárja és nyitja a képernyőt. Szerintem a mágnes tönkre teszi a telefont. Szerintetek? Használ ilyet valaki már hosszabb ideje?

Figyelt kérdés

2018. febr. 8. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem a mágnes tönkre teszi a telefont."

Szerintünk meg nem.


"Használ ilyet valaki már hosszabb ideje?"

Sokan vannak akik nem tudják azt amit te.

2018. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, szerinted miért így tervezte a SAMSUNG a GYÁRI tokot? Hangsúly a két csupa nagybetűs szón. Arról hallottam, hogy karcolja a kijelzőt, ha nincs a telefonodon képernyővédőfólia, de a mágnes biztos, hogy nem teszi tönkre a telefont.
2018. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is ebből az elgondolásból vettem meg 3 éve a SAMSUNG mágneses telefon tartót autóba S6 edge +nak. KB.fél év után megjelentek fekete foltok a képernyőn. A szervízbe azt mondták, hogy a mágnes miatt kezdett kiégni a képernyő. Még 2 hónap (habar már nem használtam a mágneses tartót egyáltalán) és használhatatlan lett a telefonom.
2018. febr. 16. 07:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"A szervízbe azt mondták, hogy a mágnes miatt kezdett kiégni a képernyő"


Hehe, és bevetted.

2018. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt csak azért mondták, hogy rákenjék valamire a telefonod kijelzőhibáját. De ha te úgy gondolod, hogy még így is tönkreteszi (hiába több tízezer embernek semmi baja vele), akkor ne használj semmit ami mágneses. Elégedj meg a sima hátlapos tokkal, vagy vegyél olyat amiben nincs.
2018. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!