Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone telefon ujjlenyomat...

IPhone telefon ujjlenyomat leolvaso?

Figyelt kérdés
Lehet hogy gyereknél nem működik? Az én ujjammal működik.
2018. febr. 8. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2018. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagypapával is megkell próbálni, Hátha.
2018. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A te ujjadat felismertetted vele, a gyerekét nem. Az ujjlenyomat leolvasónak ( szoftvernek ) meg kell tanítani, hogy melyik ujj a főnök, kinek nyissa meg a telefont....


A kérdésedet pontosítanád? egy kicsit értetlenül vagyunk itt,mert nem jöttünk rá, hogy mit is szerettél volna kérdezni.

2018. febr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alma meg körte
2018. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán arra gondolhat a kérdező, hogy gyerek kézre nem lehet touchot beállítani, de szerintem miért ne lehetne, akár sündisznó mancsára is lehet.
2018. febr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örülök hogy legalább valaki érti a kérdést :)

A kérdés az volt hogy lehet hogy gyereknél nem működik? Azt hogy nálam működik csak azért írtam le, hogy a leolvaso nem hibás. De nem értem hogy a gyerekét miért nem fogadja. Több ujjlenyomatot is képes tárolni.

2018. febr. 9. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek? Amennyiben nagyon fiatal, az ujjakon lévő "lenyomatok" is sokkal kisebbek, vékonyabbak. Hüvelykujját olvastasd be mert az a legszélesebb, az ujjlenyomatát így talán könnyebben tudja leolvasni a készülék.
2018. febr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!