Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb telefon, ami...

Melyik a legjobb telefon, ami középkategóriás, de mégis nagyon jó?

Figyelt kérdés
Olyan telefonra gondolok ami mondjuk 70-80 ezer, nem a leghiperszuperebb ,de mégis erős, gyors és nem fagy be állandóan pár hónap használat után. Huawei telefonokról esetleg tudnátok véleményt mondani? Most Iphoneom van, de meguntam, az újak pedig nevetségesen drágák.

2018. febr. 11. 21:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint természetesen amíg működik használom, de ezután inkább androidra cserélném. Xiaomiról még tudna valaki véleményt mondani? Köszi előre is!
2018. febr. 11. 21:58
 2/9 anonim ***** válasza:
7%

A kínai márkákat felejtsd el, nagyon megbízhatatlanok.


80 ezer körül, Samsung Galaxy A5 2017. 3GB RAM, 8 magos, Amoled kijelző, vízállóság, 16 megapixeles kamerák...Nekem is ilyen van 5 hónapja, és nagyon jól szuperál. Vízben háromszor volt, semmi baja.

2018. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönööm a válaszod, szép estét! :)
2018. febr. 11. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Valóban vannak megbízhatatlan kínai telefonok, de a Xiaomi pont nem az. Én most egy Redmi 4x-et nyúzok, az előző telóm pedig egy Meizu volt. Semmivel sem rosszabbak, mint az említett Samsung, mondom ezt úgy, hogy a sógoromnak is A5 2017 van, így van összehasonlítási alapom.
2018. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
hat szerintem ha iphone utan akarsz valtani ilyen ocskasagra akkor inkabb egyenesen a kukaba dobd a penzed mert nem leszel elegedett :)
2018. febr. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Huawei és Xiaomi is megbízható márkák... Xiaomiból a Mi A1-et ajánlanám, Huaweiből a P10 vagy Mate 10 liteot.


Panaszod egyikre sem lesz, megbízható, jó telefonok, én Redmi 4 pro-t nyúzok, szeretem, de sok ismerősöm használ huaweit is, kifogástalan telefonok.

2018. febr. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Huawei mate 10 lite, 80e megbízható magyar garis helyeken.

Én ezt venném a xiaomi mi a1 helyett (xiaomi tulaj)

2018. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 15. 19:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha bármelyiket télen tóba dobod, biztos befagy! Egyébként jó hülyének lenni? "...nem fagy be..."

Baj van a fejjel öcskös!!!

2018. márc. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!