Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi reddit note 4 a gyári...

Xiaomi reddit note 4 a gyári töltője nelkül nem tölt!?

Figyelt kérdés
Nyáron vettem ezt a telefont és pár nappal ez elött eltűnt az konektorhoz az átalakítója. Mivel nem tudom bedugni megkerestem az elöző telóm töltőjét ami ugyan úgy 5v 2.1A de ez nem akarja tölteni! A telefon mutatja hogy felveszi az áramot de 10 akár 20 percnek is el kell telnie mire 1%-ot nő a gyári töltővel meg 2-3 perc alatt 5-10%-ot emelkedett. Ráadásul nagyon hamar lemerül így ma 54%ról vettem le és mire elértem edzésre (kb 40perces út) már csak 29% volt. Nem tudtok valami megoldást?
2018. febr. 12. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másik töltőt.
2018. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak a csatlakozót vagy kábellel együtt az egészet?
2018. febr. 12. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen átalakitó kell, és mi az hogy csak csatlakozót ?
2018. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem Xiaomim van, de azt gyorstöltésre képes telefonoknál én is tapasztaltam, hogy ha nem gyári töltővel töltjük, akkor tetű lassan tölt fel. Mondjuk az elég durva, hogy 54%-ról 29-re merült 40 perc alatt, ráadásul az a telefon pont az aksijáról híres. Szerezz egy gyári töltőt, töltsd fel vele, ha így jó, akkor a te töltőddel van a baj, ha így is gyorsan merül, akkor szerviz.

Nem melegedett fel magától miközben edzésre mentél?

2018. febr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!