Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p8 lite zárolt képernyő...

Huawei p8 lite zárolt képernyő lefagy, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha egy ideig nem használom és utána újra szeretném még mindig azt az időt mutatja amikor letettem és nem lehet feloldani a képernyőt csak ha újra indítom. Számítógépet sem érzékeli ha usb-vel csatlakoztatom ( ez csak mellékes probléma). Mit tudnék csinálni, hogy ne fagyjon le állandóan? Aksi nem rég volt cserélve benne, tehát nem attól lehet problémája. Ha visszaállítom a gyári beállításokat akkor megoldódhat?

2018. febr. 13. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is P8 Liteom van...

A lefagyasrol nemtudok mit mondani,viszont ha Pchez akarod csatlakoztatni le kell tolteni a HiSuiteot(azthiszem igy irjak) pcre,es engedelyezni kell a Hdb-t a biztonsagi beallitasokban.

2018. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm így legalább át tudom pakolni gépre a dolgaim és ha újratelepítem meglátjuk mi lesz. Köszi még egyszer. :)
2018. febr. 13. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szivesen
2018. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!