Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni a Viberben?...

Tudnátok segíteni a Viberben? A régi beszélgetéseimet meg tudnám nézni valahol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy nekem le volt töltve a Viber. Aztán új telefont kaptam, és emiatt az összes Viber beszélgetésem törlésre került. Most újra letöltöttem a Vibert. Van valami mód arra, hogy a beszélgetéseimet újra láthassam? Ha igen, mi?

Légyszi csak normális válaszokat!

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2018. febr. 13. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs..

Esetleg probald meg felvenni a kapcsolatot az ugyfelszolgalatukkal emailben (nemtudom van e magyar) ,ha megis megoldhato ,akkor ok tudni fognak segiteni.

2018. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak annyi, az ügyfélszolgálatnak meg nincs köze hozzá.
2018. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ugyfelszolgalatnak nincs koze hozza?:D mondd el nekem,hogy akkor mihez van?

Ha a Microsoft ugyfelszolgalatahoz fordulsz az is tud segiteni a Windowsal/Skypeal/Xboxal/email szolgaltatassal kapcsolatban is,pedig a Microsoftnak joval tobb szolgaltatasa van ,mint a Viber fejlesztoinek.

Ezenkivul ha a Google vissza tudott allitani egy emailt szerintem nem eselytelen,hogy Viberen is megvalosithato.

Egyebkent sem irtam biztosra,sooot...Csak annyit irtam,hogy ha valakik tudnak,akkor az az ugyfelszolgalat lesz.

2018. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! ;)
2018. febr. 14. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!