Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Tudnátok segíteni a Viberben? A régi beszélgetéseimet meg tudnám nézni valahol?

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy nekem le volt töltve a Viber. Aztán új telefont kaptam, és emiatt az összes Viber beszélgetésem törlésre került. Most újra letöltöttem a Vibert. Van valami mód arra, hogy a beszélgetéseimet újra láthassam? Ha igen, mi?

Légyszi csak normális válaszokat!

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Viber, beszélgetés, régi, új, telefon, fontos, törlés, alkalmazás, viber messenger

febr. 13. 18:08  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok

Sajnos nincs..

Esetleg probald meg felvenni a kapcsolatot az ugyfelszolgalatukkal emailben (nemtudom van e magyar) ,ha megis megoldhato ,akkor ok tudni fognak segiteni.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 13. 20:07 Privát üzenet
Annak annyi, az ügyfélszolgálatnak meg nincs köze hozzá.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 13. 21:06 Privát üzenet

Az ugyfelszolgalatnak nincs koze hozza?:D mondd el nekem,hogy akkor mihez van?

Ha a Microsoft ugyfelszolgalatahoz fordulsz az is tud segiteni a Windowsal/Skypeal/Xboxal/email szolgaltatassal kapcsolatban is,pedig a Microsoftnak joval tobb szolgaltatasa van ,mint a Viber fejlesztoinek.

Ezenkivul ha a Google vissza tudott allitani egy emailt szerintem nem eselytelen,hogy Viberen is megvalosithato.

Egyebkent sem irtam biztosra,sooot...Csak annyit irtam,hogy ha valakik tudnak,akkor az az ugyfelszolgalat lesz.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 13. 21:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! ;)

# 4/4Időpont febr. 14. 15:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Képtelen vagyok kitörölni a régi Facebook beszélgetéseimet, nem bírok elszakadni a múlttól, mit tegyek?
A kérdésem annyi lenne, hogy hogy tudnám elolvasni a régi msn-en beszélgetéseimet ha az le van védve jelszóval és sajnos a jelszót már nem tudom? A fájlok PLE formátumba vannak....
Facebookon üzenetben miértnem engedi visszakeresni a régi beszélgetéseimet?
A lementett skype chat-et hogyan tudom visszatölteni Win8.1-es alatt üzemelő skype-ba, hogy lássam a régi beszélgetéseimet?
Mivel tudnám megnézi régi TITKOSÍTOTT naplózott beszélgetéseimet? (. ple kiterjesztés)
A telefonomon csináltam gyári visszaállítást (samsung galaxy mini) és érdekelne hogy a viber üzeneteimet elküldi e a google fiókomba vagy sem?! Tehát a régi beszélgetéseimet...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!