Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8 at szeretnék vasaroln...

Iphone 8 at szeretnék vasarolni ahoz lenne par kerdesem. Tarhely stb. (? )

Figyelt kérdés

Szoval

Egy eleg gyengusz andorid telefonrol fogok valtani. Kb meg olyan 4honap idom van vegiggondolni mit is szeretnek.

De most az iphone 8as van tervben.

Tehat... 64Gb ost neztem ki merthogy szerintem az eleg. Ebbe kernem a velemenyeteket. Tudni kell rolam:

-most 24gb osszesen sdvel a telom es epp kibirom de szenvedek vele nagyon.

-altalaba nem sokat fotozok inkabb screenshootolok tobbet

-jatek nem kell

-letoltenem ra a messengert instagrammot spotifyt es a mytelenort de a legfontosabb hogy a musicallyt is nos ezzel van a legnagyobb problemam hogy egy ev musically hasznalattam alsohangon 4gb lesz az app. Lehet ez iphoneon mashogy megy. Nemtudom.

Mas appot nem nagyon hasznalok tehat a mostani telom miatt az igenyeim a beka segge alatt. De ez tuti valtozni fog ha iphonera valtok.

Tehat szerintetek eleg lesz e nekem a 64gb?


A masik meghogy akinek esetleg van iphone 8 hogy mennyire torekeny?

Az tuti hogx elso dolgom lesz az uvegfolia meg a tok.. csak hat persze ugyis feltem. Tehat torekenysegi velemenyt is szeretnek.

Azthiszem nagyjabol ennyi es nagyon koszi ha valaki veszi a faradtsagot hogy elolvassa es valaszol is ra. Tenyleg nagyon koszonom. ♡



2018. febr. 15. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég a 64GB. Nekem 128-as van, 95GB szabad belőle, pedig sokat fotózom, videózom, és van rajta 1200 zeneszám is, meg egy rakás offline térkép.
2018. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is vennék iphone 8-at csak nagyon drága.


Most egy Iphone 6-ost használok.


Szerintem azt vedd amelyikra van pénzed, jobb lenne a 256-os verzió.


Most fotózol, ott a hdr mód, 4k-s videók, app-ok, játékok, zene, mp3 és már be is telt a 64 Gb.

2018. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél S8-at. Az mindenben jobb.

Ja persze ha csak az alma logo számít akkor vegyél áj£

2018. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!