Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a fényképek...

Hogyan lehet a fényképek eredeti dátumát megőrizni?

Figyelt kérdés
Telefonomról szeretném lementeni a fényképeket viszont amikor átmásolom őket gépre akkor a létrehozás dátumát átírja a másolás dátumára és így a fényképek teljesen össze vissza keverednek és ez engem nagyon zavar.
2018. febr. 15. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs sorszámozva? Ha sorszámozva lenne, be lehetne állítani a rendezés módját és sorszám szerint rendezi.
2018. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy kell másolni, hogy az eredeiti létrehozási dátum megmaradjon. A robocopy biztosan tudja (feltételezem Windows-ról van szó).
2018. febr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most nincs kéznél a gépem... De én nem a létrehozás dátuma szerint szoktam rendezni, hanem a készítés időpontja szerint. Ezt az információt eddig minden kamera vagy telefon is elmentette, és azt hiszem nem veszítettem el sose másolgatással. Bár nekem az egyszerű másolás se szokta felülírni a dátumot, csak speciális -esetekben.

A lényeg, hogy ez a másik külön dátum paraméter nincs benne a listázási alap paramétereknél, de hozzá lehet adni a "details" módban látott oszlopokhoz, és az ha az oszlop címére kattintok, akkor a szerint rendezi.


Bocsi, tennem elég érthető voltam.

2018. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!