Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted sikeres lesz az új...

Szerinted sikeres lesz az új iphoneban található videóhívás funkció? Elhozza az Apple a forradalmat?

Figyelt kérdés

Itt van róla egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=fGlrozb3J-U


2010. jún. 7. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem lesz haszna... En a mostani telomban ritkan videohivok de szerintem a amcsik japok koreben elterjedt lesz
2010. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:
A videóhívás már a 4 éve piacra dobott telefonokba is benne volt. (pl k800 se). Apple most kezd észhez térni, hogy olcsóbban jobb telefonokat lehet kapni. Hd2-őm va, előtte 3gs-em volt, de megbántam, hogy volt 3gs-em.
2010. jún. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már jó ideje tudja a legtöbb csúcskategóriás telefon, azonban hiába, mert aránytalanul drága, és a legtöbb dolgot hanghívással is meg lehet beszélni.
2010. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Azért egy k800-as sony ericsson a maga 8-10 ezer fotrintjával nem csúcskategória:)
2010. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!