Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Iphone-t vegyek?

Milyen Iphone-t vegyek?

Figyelt kérdés
Androidról váltok amivel semmi bajom nem volt csak összetört. Android előtt iphoneom volt amiről csak annyi jó emlék maradt hogy sokkal jobban voltak optimalizálva az appok (pl.: Snap). Most viszont a keret ilyen max. 230k szóval iPhone 7+-ra vagy sima 8-ra gondoltam. Mi a véleményetek? A 7+ nem lesz túl régi a frissítésekhez?

2018. febr. 17. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
4évig még tuti lesz rá frissítés
2018. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

szerintem semmilyet

mi értelme olyan drága telót venni?

2018. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi pénzért inkább S8+!

Mindenben veri a két Iphone-t.Szebb kijelző,bővíthető tárhely,sokkal több szolgáltatás,jobb aku idő,jobb kamera és még sorolhatnám.Mellesleg nem fogják lelassítani "gyárilag" őket.

2018. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Ne vegyél iphone-t :)
2018. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
#3 az egy dolog hogy velük (még) nem volt balhé ezügyben de attól még lassulnak azok, nem is kicsit... hogy szándékosan vagy sem azt már nem tudhatjuk
2018. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Lassulnak? Ez jó vicc :D S6 ugyanolyan gyors mint új korában, sőt nougattal talán még gyorsabb is. Ehhez képest egy szifon 6 már szaggat, lassú minden baja van, ráadásul a memória is iszonyat kevés. Szóval az S8+ még jó ideig használható mobil lesz ellentétben egy iphoneal
2018. febr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
S6-om cseréltem le közel 3év után S8+ra és semmi lassulást nem lehetett érezni az S6-on.
2018. febr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!