Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha nem tölt a...

Mit tegyek ha nem tölt a telefonom?

Figyelt kérdés
Huawei P9 lite,mikor merülni kezdett,csodáltam is,hogy nagyon lassan merült. Aztán feltettem töltőmre,mely mutatta,hogy tölti azonban a százalék nullán maradt. Nagyon sokba fog kerülni ha javítóba viszem?

2018. febr. 18. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet elszállt az aksi.


olyan 10-12.000 szerintem a csere.

2018. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

indítsd újra, lehet csak lefagyott a rendszer

nekem multkor a töltést nem akarta venni, újra inditottam működött, sokszor ennyi is elég, azon is operációs rendszer van, néha lehetnek ilyen hibái

2018. febr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Totál lemerültem annyira,hogy már kikapcsolt. Feltettem töltőre de már nem töltötte,csak 0%ot mutatott egyfolytában,holott mutatni szokta,hogy tölti. Próbáltam bekapcsolni,de hiába mer egyből vissza kikapcsolt.
2018. febr. 19. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!