Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Tuti SIM kártyát...

Vodafone Tuti SIM kártyát most aktiváltam online. A levélről a kóddal sehol nem volt semmi. Hogy van ilyenkor?

Figyelt kérdés

Elvileg kapni kell ilyenkor egy levelet egy kóddal amit 30 napon belül vissza kell küldeni.

Oké, de nem kérte, hogy milyen címre küldjék ki. Nem az állandó lakcímemre kellene, mert attól nagyon messze lakom.


Nem csak hogy címet nem kértek, de egy kósza utalás sem volt erre a megerősítő kódra, amit elvileg majd kapnom kellene.



A SIM kártyát postán kaptam meg, mert a vodafone honlapján igényeltem, de ez nyilván nem váltja ki a kódot.



2018. febr. 20. 13:39
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Gondolom akkor arra a címre küldik ki, ahová a sim-et kaptad.

Aktiválás után kb. 1-2 héttel kapsz majd egy levelet, amiben lesz kód és azt, ha visszaküldöd sms-ben, akkor lesz hivatalos az egész, különben idővel deaktiválódik a sim.

2018. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Már nem kapsz, mert már ezt megszűntették
2018. ápr. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!