Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most váltottam nemrég havi...

Most váltottam nemrég havi díjasra a telefonomat. Elméletileg a facebook ingyen használható, nem számol fel adatforgalmat. Ez érvényes az élő közvetítésre is? Tehát ha akár egy órát élő közvetítésben vagyok sem számol fel adatforgalmat.

Figyelt kérdés
Ha számol fel mennyit körülbelül 1 órás közvetítés?

2018. febr. 20. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Wifiről készítsd el az adást. Akkor tuti nem használ fel + pénzt.
2018. febr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá internet is (gondolom van) akkor előzhetsz.

De ha túlléped az adott keretet akkor pénzt számol fel. Magyarul ha elfogy a neted.

2018. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Internetem van. 2 GB. És elméletileg a facebook, instagram, waze adatforgalom nélkül használható a 2 GB mellett. De ez érvényes például az élő közvetítésre is?
2018. febr. 20. 15:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Megmondja a szolgáltató.
2018. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az egyik ügyfélszolgálatos azt mondta hogy elméletileg a facebookon belül minden lehetőség ingyenes. Kivéve a megosztott külsős hivatkozások. TEhát amint eldob egy másik oldalra ott már számol adatforgalmat. A másik azt mondta hogy már a videókért is számol fel adatforgalmat...
2018. febr. 20. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


"A Facebook és az Instagram esetében a díjmentes adatforgalom nem foglalja magában a beágyazott video- és hangfájlok lejátszását és letöltését, az alkalmazások letöltését és frissítését, a harmadik felek által biztosított alkalmazáson kívüli tartalmakra és funkciókra (pl. regisztráció, alkalmazás-letöltés, frissítés, beágyazott videó stb.) felhasznált adatmennyiséget. "

2018. febr. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!