Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Memóriakártyára alkalmazásokat...

Memóriakártyára alkalmazásokat telepíteni?

Figyelt kérdés
Androidos (LG K8) telefonomon hol lehet azt beállítani, hogy az alkalmazásokat (és minden mást) ne a telefon memóriájára mentsen (ami már eleve kevés és betelt), hanem a behelyezett memóriakártyára? Nem találom sehol, a Beállításokban sem, de lehet, hogy én vagyok a vak...

2018. febr. 20. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2018. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog menni
2018. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ilyen, azért nem találod. Annyit tehetsz, hogy amit enged, azt áthelyezed.
2018. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Volt régebben egy Galaxy S3 mobilom, azon meg lehetett ezt csinálni, volt ilyen menüpont, akkor ez már nem létezik? Tehát akkor konkrétan kb. 0-át ér a telefon (nem használom telefonálásra)?!
2018. febr. 20. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Talán az android 5 óta nem lehet.. Igy jartal
2018. febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen. Köszönöm a válaszokat, és egyben a felvilágosítást! Egyébként ezt a témát annyira nem követem, annyira nem vagyok "telefonos", ezért úgy gondoltam, hogy ez lehetséges (bár a logika is azt diktálná), de sajnos nem lehetséges, biztos meg is van az oka. Még egyszer köszönöm. :)
2018. febr. 20. 20:41
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az oka az, hogy valamiért Androidon azt nem tudták még megoldani, hogy anno amikor SD-re telepítettél valamit, vagy átraktad rá az appot, akkor random eltűntek az indítóikonok a főképernyőről egy újraindítás vagy USB használat után. Másrészt meg, ha közben valami történt a kártyával vagy kivetted és véletlen letöröltél rajta valamit, akkor hibás működéshez vezetett. Na meg a másik, hogy IOS módszert követnek.
2018. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2018. febr. 26. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!