Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket választanátok a...

J.Gergő kérdése:

Melyiket választanátok a kettő közül Lg G6 vagy Samsung Galaxy S8?

Figyelt kérdés
Telefon vásárlás előtt állok és mivel elég sokat fotózom is. Melyik lenne jobb választás? Tudom, hogy fényképezőgéppel jobb képeket lehet készíteni, csak azt nincs lehetőségem magammal vinni mindenhova.

2018. febr. 20. 21:07
 1/3 SylwerStone ***** válasza:
S8. Mind kamera terén, mind hardver terén jobb.
2018. febr. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
S8
2018. febr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nikolsz válasza:

Az S8 szerintem is szebb képeket csinál, de a G6-al lehet nagyobb látószögű képeket is csinálni a dual kamerája miatt, és szerintem a G6 jobb videókat is csinál, és több beállítása és hasznos funkciója van. A Samsung Galaxy S8 se olyan rossz, az mint telefon és útitárs kiváló készülék, de a lekerekített képernyője miatt nagyon tud csúszni, de milliószor szebb képe van, és több a belső tárhelye is az alapkészüléknek.

Barátnőmnek Samsung Galaxy S8-asa van.

Nekem LG G6-om.

Állandóan szidjuk a másik telefonját és drukkolunk, hogy melyikünké bírja tovább. - Na persze nem full komolyan :D -

Azt mondom egyik se rossz készülék, tényleg tőled függ, hogy neked mi a fontosabb.

2018. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!