Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p9 lite vagy huawei...

Huawei p9 lite vagy huawei p10 lite?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni, és ezen a két készüléken gondolkodom. A p9 lite-ot értelemszerűen azért választanám, mert olcsóbb a p10-nek pedig nagyobb a memóriája. Szerintetek melyik jobb választás? Tulajdonosa valaki a két készülék közül bármelyiknek? Vélemények?

2018. febr. 22. 14:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Sima P9 Lite-ra gondolsz, vagy P9 Lite 2017-re? Mert az előbbi azért gyengébb!


Nekem P9 Lite 2017 van, tesómnak P10 Lite. A kettő gyakorlatilag egy és ugyanaz, mind szoftver, mind hardver terén, az egyetlen különbség, hogy a P9-ben 16GB a tárhely, addig a P10-ben 32GB. Van ahol úgy írják, hogy a RAM is nagyobb, de az nem igaz, mindkettőben 3GB RAM van. Én úgy voltam vele, nekem a plusz tárhely nem éri meg a 12 ezer forint pluszt.


Azt döntsd el, hogy mennyire fontos a sok tárhely. Ha nem akarod telepakolni appokkal és SD kártyára fotózol, akkor elég a P9, ha két SIM-et használsz és/vagy sok appot akarsz rátenni, akkor inkább P10, mert sajnos a P9-nél gyári állapotban is kb 5GB szabad csak a 16-ból és mire lefrissítesz meg feltelepítesz mindent, marad 4GB, ami azért nem olyan sok.

2018. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!