Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetséges ebben az...

Hogyan lehetséges ebben az esetben az adatmentés?

Figyelt kérdés
Betört egyik ismerősömnek a telefon kijelzője. Konkrétan semmit nem sd kártyára mentett. Állítólag ha bedugja gépbe akkor abba az esetben engedélyt kér a telefon a csatlakozásra. Hogy lehet ezt kijátszani?

2018. febr. 22. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A bekapcsolt telefon felhasználói megerősítést kér a pc-hez csatlakoztatva. Mivel nincs kijelző, így ez elég nehézkes, de van rá egy-két ötletem:


Szervízben ki tudják menteni az adatokat, ha nagyon fontosak és pótolhatatlanok, pénzért.

Egy kijelzőcsere is megoldja a problémát.

Amennyiben van hozzá program, lehetőség van a teljes rendszert is otg kábelen keresztül kimenteni a telefonból, Ekkor a data könyvtár és minden egyéb kimentődik (általában zip, 7z vagy img csomagok keletkeznek a kimentéskor). A mentésből már ki lehet csomagolni az adatokat. Valamennyi hozzáértés szükséges...

Amennyiben gmail fiókhoz volt csatlakoztatva, és az automatikus mentés engedélyezve volt, akkor a telefonszámok, fotók... a felhőben még megvannak.


Melyik telefonról van szó?

2018. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ettől az otg-s dologtól féltem :/ LG G4
2018. febr. 22. 18:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Képek és videók kellenének neki. Teljesen kék a kijelző. Egy ideig működött torotten is de aztán kék lett :D
2018. febr. 22. 18:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a legbiztonságosabb megoldás, ha kicseréltetitek a kijelzőt. ( kék képernyő azt jelenti, hogy a telefonban elmozdult/kilazult a kijelző kábele).


[link]

2018. febr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
G3-ja van. Hát, vesz egy új telefont szóval nem éri meg a javítást. Unokatesómnak asszem van boxa hozzá. Ilyen fekete doboz amivel újra lehet telepíteni is akár az Androidot. Szoftver hibás telefonokhoz használja
2018. febr. 22. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
A boxot mentésre is lehet használni, megoldható vele a képek, videók kimentése is.
2018. febr. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként mi a tisztességes neve ennek a boxnak? Utánna akarok egy ideje keresni de nem tudom a nevét.
2018. febr. 22. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem használok külső eszközöket Pl. az emlegetett boxot (csak tudom, hogy létező dolog, és régebben pár infót összeszedtem róla kiváncsiságból). Szervíz boxként keress rá a neten. Több tipus van/volt, de számíthatsz egy komolyabb összegre vásárláskor. Ha jól emlékszem, használatához regisztráció is kellett, ami fizetős megoldás volt ( emlékeim szerint z3x service box volt ilyen, samsungos ). Mostanában nem hallottam felőlük, lehet, hogy abbahagyták a gyártásukat.....


Egy lehetőség a telefonból kimentésre: Wondershare Dr.Fone for Android


[link]


fizetős progi, de biztos kitalálsz hozzá valamit :-)


Közben találtam valamit:

2015, hardverapró:

[link]


Úgy néz ki, hogy ilyet max. vaterán (használtat), vagy külföldről szerezhetsz be.

2018. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) igazából nem akarok venni ilyen boxot mert unokatesóm is 50 ezerért vette nekem meg nem ér annyit főleg hogy nem javítok telefont :) köszi a választ
2018. febr. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!