Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vadonat új garanciális márkás...

Batragramzadarma kérdése:

Vadonat új garanciális márkás vodafonos telóról miért nem tudok lakáson bellül telefonálni mikor ugyan ott egy régi telenorros telefonnal minden hiba nélkül tökéletes a vétel?

Figyelt kérdés
vételi zavar,lefedettség,térerő

2018. febr. 22. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet ott a Vodafonnak gyengebb a lefedettsége, logikus nem?
2018. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi köze a telefonáláshoz annak ,hogy :

-vadonatúj

-garanciális

-vodefoneos

-márkás (ez mit takar?😅 Minden telefonnak van márkája,típusa)

Pontos típust kellett volna írnod.

Lehet,hogy rossz a lefedettség ott ahol laksz.

A régi telenorossal meg szerencséd volt.

Egyébként legközelebb próbáld a kulcsszavakat a kulcsszavakhoz írni.

2018. febr. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sorry ha rossz helyre irtam!iPhone 6S-ről van szó a másik egy Nokia 6300.Kártyát is cseréltem de a helyzet változatlan nem vagy alig hallani vagy el sem érnek.Előtte Huawei P6-om volt használt és tökéletesen működött.Erősebb és gyengébb vevő lehet a készülékekben?
2018. febr. 22. 19:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Elnéztem a válaszokat és leszűrtem azt a nem elhanyagolható körülményt, hogy szolgáltatót váltottál.

Nem ugyanarról a toronyról kapod a jelet, ott nálad a Voda gyengébb.

Nagy valószínűséggel ennyi. És nagy különbségek nincsenek a készülékek vétele között, bármennyire is feszegeted.

2018. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom a voda jel itt gyengébb mint a telenor.Egyébként meg van még a telenorros az feltöltős az Iphonét pedig előfizetéssel kaptam a páromtól...........de akkor a Huawei miért volt jó? örök talány.........nem ragozom tovább.Köszönöm az infót!
2018. febr. 22. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Jelentsd be a dolgot a Vodkafonenak. Ha jogosnak találják a bejelentésed, akkor kapsz egy Vodafone Minibázis nevű femto cellát, amit a netre kell kötni, és a net segítségével csinál lefedettséget otthon. Ezt úgy kell elképzelni, hogy ez a femto cella a neten keresztül csatlakozik a Vodafone hálózatához, és a net kapcsolatból csinál telefonos kapcsolatot, vételt.


Nálam is ilyen van, teljesen jól működik, és díjmentes.

2018. febr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!