Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Inkább régebbi modell 128GB-al...

Inkább régebbi modell 128GB-al vagy újabb modell 64GB?

Figyelt kérdés
Majdnem egy árban van a kettő, 32 gb-al félnék mert mindenki azt mondja hogy fél évig elég vagy pár hónapig aztán szűkölködök
2018. febr. 23. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Márka, tipus?
2018. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ma már az a trend hogy az anyagaink felhőszolgáltatáson tároljuk elsődlegesen, csak azt tároljuk a telefonon, amit mostanában használunk.

Pár évvel korábbi nyaralások felvételeit felesleges leszinkronizálni a telefonra. Nekem felhőn levő anyagaimból 10-20 GB-ra van csak beállítva az eszközre szinkronizálás, Deezer zenékből is kb. ennyiről van telefonomon offline másolat. Amit készítek felvételeket, doksikat azok is feltöltődnek mihelyt wifi-hez csatlakozok azonnal felhőre.

2018. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Iphone 7 vs. iPhone 8/X a kérdés?


Szerintem elég a 64GB. Nekem 128GB van, 96 szabad belőle, pedig van a telefonon többek között 1200 zeneszám.

2018. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, iphone 7 vs 8.

Nem nagyon szeretem a felhőt, minden a telefonomon van, vagy ami ilyen szép emlék és nem akarom törölni ráteszem gépre azt sz egy két dolgot.

2018. febr. 23. 15:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne iphone 8 64Gb-os.
2018. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Teljesen jó az Iphone 7. Kicsit gyorsabb proci csak csúcsjátékokban jön ki, üveg hátlap előnye hogy nem karcolódik asztalon tologatva, meg jó vezetéknélküli töltővel, de itt kifújt kb. minden előnye.


Jelentős változás az lett volna, ha egy full HD kijelzőt beletettek volna, de az meg mivel többet fogyaszt az üzemidőt csökkentette volna jelentősen.

2018. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Újabb iphone előnye:


1. gyorsabb cpu.

2. aksin mindig fejlesztenek.

3. tovább lesz rá ios.


Mondjuk az egy vicc szerintem hogy az iphone 6-7-8 lényegében ugyanaz a telefon, a sima mind 4,7-es kijelzős, kb. mm-re ugyanaz, a design kicsit eltér.


Ami egy fejlesztés volt az az iphone X.

2018. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A hetes 10 grammal könnyebb és 0,2 mm-el vékonyabb.

Oké 8-asnak erősebb a chipje, de ez ilyen kisfelbontású képernyőn játékokban sem jelent sok pluszt. Kicsit jobb a kamerája, vízálló, több wattos gyors töltővel is megküldhető, üzemidőre pont nem írnak rá egy perccel sem többet.

Forbes elég korrekt, érdemes beleolvasni:

[link]

2018. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 bp1985 ***** válasza:
#1 Ha nem írja le, akkor is kitaláltam volna, mindig a "gazdag" iphone userek agyalnak ilyen kérdésen...
2018. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


9#-es nem vagyok gazdag, és ez lesz az első ios alapú telefonomom. Nyáron akarom megvenni és azért kérdeztem, hogy tudjam mennyit szedjek rá össze.. ha hiszed ha nem magam keresem meg az árát és nem anyuci és apuci tolja alám.

2018. febr. 24. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!