Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple app store kérdés?

Apple app store kérdés?

Figyelt kérdés
Tudni kell, hogy egy percet nem használtam még Apple termékeket (most sincs). Érdekelne, hogy milyen alkalmazásokat lehet letölteni, ezért böngésznék közöttük, viszont nem találom windows alól. Valaki tudna dobni egy linket?

2018. febr. 24. 07:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Elég kusza lett így reggelre: ha rákeresek pl. a google play store-ra, akkor böngészőből is tudok nézelődni az elérhető alkalmazások között. Apple store-hoz viszont nem találok linket.
2018. febr. 24. 08:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel a Google Play egy Internet-Link, ahhoz netről is hozzáférsz

Az App Store maga egy alkalmazás, ami előre van telepítve az Apple cuccokra, így netről azt soha nem fogod elérni

2018. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát Windows alól, pl. Firefoxból nem tudom megnézni, hogy milyen Apple programok vannak?
2018. febr. 24. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
2018. febr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt kerestem! Köszi előző!
2018. febr. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!