Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy alkalmazás beállítása...

Egy alkalmazás beállítása gyári alkalmazásként?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Olyan problémám van, hogy szeretném a telóm visszalőni gyárira, viszont van rajta egy olyan alkalmazás, amit még évekkel ezelőtt raktam rá, nincs meg az APK fájl, kerestem, de neten sem találtam már, csak egy oldalrol tudnám leszedni, de hiába adom meg az e-mailom, hogy leküldjék, sosem érkezik meg. Felvettem ez ügyben a kapcsolatot az app készítőivel, de semmi, úgyhogy lemondtam róla, marad(na) ez az opció.

Létezik olyan módszer, amivel meg tudnám kímélni az alkalmazást a törlődéstől, beállításának vesztésétől, miközben visszaállítom gyárira?

Köszönöm


2018. febr. 24. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Total commandert feltelepíted, elindítod.

Találsz egy olyan sort, hogy telepített alkalmazások.

Ráböksz, belép a feltelepített alkalmazások könyvtárába. a kívánt progi ikonjára bökve kipipálod/jelölöd, majd a másolás (két papír egymáson) gombra kattintva a kívánt helyre kimásolod : Ahol látod a 3 oldalra mutató nyilat, elhúzod oldalra a képernyőt, ott kit tudod választani a neked tetsző tárhelyet, könyvárat. visszahúzod az eredeti oldalra (a nyilaknál vissza), és akkor böksz a másolás ikonra :-)

2018. febr. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gyári alkalmazásként csak úgy lehet beállítani, ha rootolva van a készülék, és Pl. titanium backup progi segítségével rendszer könyvtárba lesz integrálva.
2018. febr. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!