Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.4.2 (Kitkat) vagy...

Zotya112 kérdése:

Android 4.4.2 (Kitkat) vagy 6. 0.1 (Marshmallow) a jobb Smasung Galaxy S5 mini eszközön? Leginkább az energiafogyasztás miatt érdekelne.

Figyelt kérdés
Mostanában vettem használtan a készüléket és azon már a legújabb 6.0.1 android verzió volt. Este feltöltöttem maxra, wifit kikapcsoltam, energiatakarékos módot bekapcsoltam, de reggelre merült 10%-ot. Az S4 minim, amin 4.4.4 verzió volt, ugyanilyen használattal nem merült ilyen gyorsan. Inkább office alkalmazások/dokumentum olvasók és hasonlók vannak rajta, médiára/játékra nem használom. Nektek mi a tapasztalatotok?

2018. febr. 24. 09:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Még wifi optimalizálás szempontja is érdekelne.
2018. febr. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!