Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY XPERIA XZ1 COMPACT...

SONY XPERIA XZ1 COMPACT vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

Jelenleg a legerősebb és talán leggyorsabb telefon.(HD felbontás - SD835)

Árban sem rossz, az egyetlen kisméretű csúcstelo, kamerája sem rossz.

Azt lehet mondani hogy egy egész jó csúcstelo kis méretben.

2018. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

"Jelenleg a legerősebb és talán leggyorsabb telefon."


Muhahahahahaha!

2018. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

#2.Van más telefon amiben SD835 van és csak HD felbontáson üzemel?

Akkor meg?

Tudom hogy itt az S8-t kell Isteníteni a Sony-t meg szidni de jelenleg ez így van.

A Sony meg elég jól optimalizál szóval sebességre sincs panasz.

2018. febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Csamcsung? Az a másik hulladék.
2018. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Én az elődjét, a Z5C-t használom, de ez is príma 2 év után is, és a XZ1C is ígéretesnek tűnik. Ma már ritka a normális méretű telefon, ez egyik azoknak. A Sony meg nagyon figyel a felhasználóira, a saját alkalmazásaik is nagyon jók. Teljes szívből ajánlom!!
2018. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet nézegetni teszteket, semmivel sem gyorsabb, mint a konkurencia telefonjai:


https://www.youtube.com/results?search_query=sony+xperia+xz1..

2018. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy melyik gyártó által szponzorált videó.

Ezt találtam eddig a legreálisabbnak, az már elég sokat elmond ha O+5T-vel felveszi a versenyt:

https://www.youtube.com/watch?v=C19l_7dfK2M

Erőben meg nincs ellenfele.

2018. febr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A sony xperia xz1 compact a specifikációi alapján jó telefon. Jelenleg 140-175 ezer forint közötti összegért árulják függetlenítve, csomagban 100-120 ezer közötti áron lehet venni - előfizetéssel...

A fényképező Mpixel-mérete/videó minősége az erőssége (19/8). A 4 Giga ram + 32 Giga rom a mai világban már megszokott mennyiségnek számít sok telefonnál. 8 magos snapdragon 835 proci ( vagy más tipus azonos tudással/sebességgel), "gorilla" üveg :-)... szintén alapnak számit.


Akinek a fényképezési minőség a legfontosabb, annak jó választás...


Összességében jó telefon, de az ár/tartalom aránytalansága miatt nekem nem tetszik. Ennyiért már nagyobb tárhellyel rendelkező készüléket is kapok, hasonló paraméterekkel és extrákkal.

2018. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bivalyerős hardver és viszonylag jó kamera, mindez belesűrítve egy kompakt méretű telefonba, ami ráadásul vízálló - ügyes megoldás, de én akkor sem vennék ilyet: legolcsóbban 120 ezer Ft kártyafüggetlenül, ennyiért pedig abszolút nem éri meg olyan telefont venni, aminek csak sima HD (720p) kijelzője és mindössze 2700 mAh akksija van, ráadásul a kamera képminősége sem annyira tökéletes, amit ennyiért már elvárna az ember! :/
2018. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!