Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J1 2016 vélemén...

Samsung Galaxy J1 2016 vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Mielőtt azzal jönne valaki, hogy milyen kevés a RAM benne és a belső tárhelye semmire sem elég, kérlek ne tegye. A mostani telefonom, 512MB RAM és 4GB belső tárhellyel rendelkezik, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Amiatt cserélem, mert összetört.



Kérlek más telefont ne ajánljatok helyette. Ez a telefon jöhet csak szóba.



Köszönöm szépen a válaszokat/segítségeket előre is!



2018. febr. 21. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:

"A mostani telefonom, 512MB RAM és 4GB belső tárhellyel rendelkezik, és tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Amiatt cserélem, mert összetört. "

Szerintem akkor javíttatsd meg, ha ilyen jól bevált

2018. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen újat szeretnék, mert ez már régi is.
2018. febr. 21. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ez a telefon jöhet szóba akkor miért kéred ki a véleményünket?

Amúgy ha meg vagy elégedve az 512MB rammal és a 4GB tárhellyel akkor gyanítom nem az a fajta vagy aki állandóan a telefonját bújja és össze-vissza telepítget minden vackot a telefonjára. Telefonálásra, smsezésre, e-mailezni végülis megteszi. Arra meg ez is megteszi.

2018. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Messengerezném, és Facebookoznák, telefonálnák, fényképeznék rajta.
2018. febr. 21. 23:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát a kamera az ennyi pénzért egy telefonban inkább csak dísz, életed képeit biztos nem ezzel fogod csinálni, de ha épp kell valamire egy fotó akkor arra azért használható.

A többire meg jó lesz. Csak sajnos ugyebár ez is egy egész régi modell, nem tudom árulják-e még valahol. Vagy használtan milyen állapotban vannak.

2018. febr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Előlapi kamerát egyátalán nem használok. A hátlapi kamera nekem tökéletesen megfelel.


Újonnan már nem lehet vásárolni. Használtan vannak egész olcsón, egész jó állapotban lévőek.

2018. febr. 21. 23:31
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
akkor minek teszes fel a kerdest? nekem pl ingyen sem kene androidos samsung szaraxy, de ha neked bevált...
2018. febr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem galaxy j3 2016-om van.

Én is vettem egy galaxy j1 et dobozában karcmentes állapotban!

Es mit ad az isten.... olyan nehezen érzékel a kijelző hogy valami brutalis!

Kb 2 szer is rá kell nyomni az ikonokra hogy tényelg megnyiljon az adott alkalmazás!

Ha egy jó tanácsot elfogadsz....

Inkább j3,j5 2016 ezeket nagyon ajánlom

2018. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és a j3 2016 már 1.5gb ram mal van 8mpx hátlapi kamera és 5mpx előlapi

8gb tárhely-bővithető (128gb-ig)

Super amoled kijelző

Szoval sokkal több mindent tud a j1 nél mégis csak kb 10 ezer ft-al drágább

2018. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!