Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphoneon belehet állítani...

Iphoneon belehet állítani valahogy, hogy mindig az erősebbik wifire kapcsolodjon?

Figyelt kérdés
Van 2 wifi a házban és meglehet valahogy oldani hogy mindig az erősebbikre kapcsolodjon?Ez már a 3. Iphoneom de nem jöttem rá hogyan kell(6s) és a régi Sony M4 aqua-m tudta ezt
2018. febr. 25. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kell kiválasztani, hogy melyikre kapcsolódjon az iphone.


Amúgy jelzi is melyik az erősebb, egy ikonnal.


És ha legközelebb bekapcsolod a wifi-t, akkor amúgy is arra fog kapcsolódni amelyikre szokott, vagyis amire legutóbb.

2018. febr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen pont ez a bajom,hogy amikor bekapcsolom a wifit de már nem ott vagyok ahol elötte 5 percel hanem mondjuk 10 meterrel arébb ahol már a másik wifi lenne az erösebb akkor automatikusan arra kapcsolodik amire a legútobb és nem arra amelyik az erősebb
2018. febr. 25. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Amelyik wifi-nek tudja a jelszavát vagy a legutoljára használt wifi re fog kapcsolódni! 10mp alatt át tudsz váltani a másikra, de ha ez is nehézséget okoz, akkor az életben pofára fogsz esni!
2018. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem jobb szabvány alapján választ...régebben a szobámban csak egy b/g-s router volt benn, kinn, 3 szobával arrébb volt egy b/g/n-es, és hiába voltam a szobaira csatlakozva, volt hogy önkényesen átcsatlakozott a kintire...holott annak már alig volt ereje.


úgyis ráfért már a csere, szóval mostmár benn is egy ac-s router van, szóval azóta nincs ilyen gondom.

2018. febr. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem nem okoz nehézséget de a kérdésben is oda írtam hogy a Sony-m tudta ezt és azért tettem fel a kérdést hogy itt is van e valami ilyesmi lehetőség :)
2018. febr. 25. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!