Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sarki fényt (északi fényt)...

Sarki fényt (északi fényt) milyen telefonnal lehet lefotózni, hogy az jó is legyen?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam nem minden mobillal lehet lekapni.
2018. febr. 25. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csupán attól függ, hogy melyik telefonnak milyen a kamerája, és mivel a sarki fényről van szó, ezért főleg éjszaka milyen képeket tudnak lőni, bár éjszaka minden telefon kamerája gyengébb minőségű képeket készít, mint nappal.

Konkrét típustól függetlenül általánosságban az LG, a Samsung, az Asus, és a Huawei kamerái a legjobbak, kérdés az, hogy mennyi rá a max. kereted.

2018. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Norvégiába dolgozok cirka 2 hónapja. A csapatom tagjainak mind samsung telefonja van. Ők több ideje itt vannak. Azt mondják nem tudták nagyon lekapni vagyis nem adja le élethűen. Persze nem S8-uk van. Ár nem lényeg gondolkozok S8+ vagy HUAWEI P10-en.Nem találok oldalt ahol ezzel foglalkoznának.
2018. febr. 25. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem például egy régi Huawei Ascend P7 van, ami szép éles képeket csinál, de nagyon jó a szemem, és észrevettem, hogy a színárnyalatokat nem tudja 100%-ig élethűen visszaadni a kamerája, csak nagyon közelit, egy alig észrevehető eltérés van, nem tudom, hogy ez más telefonokkal is így van-e, viszont utólag a gyári képszerkesztőben több variáció közül ki lehet választani a tetszőleges árnyalatot.
2018. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!