Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom törött telefonról...

Hogy tudom törött telefonról átvinni a képeket gépre?

Figyelt kérdés
Leejtettem a telefonom, csak a képernyő sarka látszik már minden más fekete. Nagyon kellenének róla a képek, de mikor megpróbálom felvinni gépre, nem engedi, gondolom engedélyeznem kéne telefonról, de mivel semmit nem látok ez nem lehetséges. nem kártyán vannak a képek sajnos, azt kivettem átraktam másik telóba de nem jelentek meg. Szóval rajta van a telefonon. Javíttatás veszteség lenne, többe kerul lassan mint a telefon jelenlegi erteke, es uj telefonom is lesz hamarosan. Hogy tudnám megmenteni a képeket?

2018. febr. 25. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Na ez a szívás.


Gondolom usb-n csatlakoztatod notebook-hoz a telefont, és a mobilon le kellene OK-zni a csatlakozást.


Elvinném egy gsm-eshez, lehet most mondok valamit kiszereli a memóriát és le tudja menteni az adatokat.

2018. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, le kellene OK-ozni hogy csatlakozzon :( remélem meg lehet valahogy oldani itthon is:(
2018. febr. 25. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem lehet de nem akarok pesszimista lenni.


Elvinném gsm szervizbe.

2018. febr. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!