Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Személyesen lehet T-Mobile-nál...

Személyesen lehet T-Mobile-nál mobilinternetet venni egy napra vagy egy hetre csak? (Ha igen, milyen adatok, papirok kellenek? )

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Telekomos nem jó?

[link]

2018. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha domino, akkor:

[link]

2018. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De igen,csak úgy értem az a helyzet hogy nincsen még bank kártyám meg ilyenek és lehet-e azt hogy csak így bemenni és egy napra kérni személyesen, készpénzzel fizetve,

És elég sürgős lenne mert ha kehet akkor holnap el szeretném intézni

2018. febr. 25. 20:07
 4/7 A kérdező kommentje:
De akkor csak ezt az SMS-t kell elküldeni?
2018. febr. 25. 20:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak SMS-t kell küldeni. Az egyenlegedet fogja terhelni, tehát ha domino-s vagy, akkor annyit fog levonni, ha előfizetéses, akkor pedig a számlád lesz annyival több.
2018. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ohh hát hálás vagyok neked/nektek(ha többen irtatok) és nagyon szépen köszönöm jar a zöld kéz meg minden :D
2018. febr. 25. 20:26
 7/7 A kérdező kommentje:

Még egy kerdes,ha ezt a csomagot valasztom, konkrétan mit kell csinalni,mit kell elküldeni SMS-ben?


[link]


Mert az 1777-et hivtam,de egyik menüpont sem vonatkozik ott az internetre és nem igazán értem

2018. febr. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!