Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg nem kapom, kapjuk meg?

Tényleg nem kapom, kapjuk meg?

Figyelt kérdés
2017.szeptemberi cikkben olvastam a listát,ami tartalmazza az Oreo-t kapott telefonokat.Elméletileg a 2017-ben piacra dobottak kapják meg.Eszerint az XA ULTRA,ami 2016-os már nem fogja?Ne is várjam?Egyáltalán:valakinek bejött ez az Oreo?Vesz észre változást?

2018. febr. 26. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A sony 2 evig tamogat es kesz, ugyh. ha pld 2016 januari a telefon 2018 januarjaban meg kiad valami javitócsomagot es kesz de az az utolsó
2018. febr. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minek várod ha nem is tudod milyen lenne?
2018. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szuper!És a többi márka?Mennyit támogat? :-/
2018. febr. 26. 08:07
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért 2.válaszoló,mert pl.a képstabilizást fotózásnál eléggé reklámozza,de csak ezért nem vágnék bele újabb telefonvásárlásba,persze csak ha nem derül még ki vmi más jó dolog is ;-)
2018. febr. 26. 08:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra a készülékre van támogatás és frissítés, amire a gyártó megcsinálja.

Nem érdemes a fórumokat cseszegetni, hogy "a szomszéd csingcsangcsung készülékére már megvan", mert ez irreleváns infó.


Részemről visszacsinálnám a 7-resre a telót (figyelmetlen voltam, automatán frissített), mert egy csomó minden jóval gagyibb most.

2018. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem.Rendben.Köszi.
2018. febr. 26. 08:45
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem Xperia X van, F5121. Nem tudom mikori gyártmány, de 2 napja kaptam meg rá az Oreo-t. Remélem jobb, mint a 7es Android,viszont jobban merül az akksi.
2018. febr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!