Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jeleníti meg a...

Miért nem jeleníti meg a dalszöveget az iOS 11?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


iTunes-on keresztül másoltam zenéket a telefonomra, mp3 formátumban. Még anno PC-n tettem a zenékhez dalszöveget (iTunes-szal). Az előző telefonom (5S, iOS 9.3.5) gond nélkül meg is jelenítette. A mostani (8 Plus, iOS 11.2.6) viszont fel sem ajánlja, hogy kiírja a dalszövegeket. Tudom, iOS 11-ben már más a módszere a megjelenítésnek, de sehogy sem tudom előcsalogatni.


Lehetséges az, hogy csak az iTunes-on keresztül vásárolt zenékhez mutat dalszöveget a rendszer, amit pedig én másolok fel, ahhoz nem? Vagy valami más lehet a gond?


Köszönöm előre is!



2018. febr. 26. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Hú, tényleg!


Rákérdeztem angolul a supportnál (Twitter). Visszatérek a válasszal.

2018. márc. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziii, várom! :)
2018. márc. 26. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Na megvan a válasz.


Azért, mert az Apple-nél egyre több h.lye dolgozik, aki nem tud elvonatkoztatni, agyilag annyira zokni, hogy csak a saját személyes szempontrendszerén keresztül képes szemlélni egy dolgot, mások szempontrendszerébe képtelen belehelyezkedni.


Már csak akkor jeleníti meg, ha van Apple Music-előfizetésed. (És nem világos, hogy ekkor csak a központilag hozzáadott dalszöveget jeleníti meg, vagy azt is, amit te adtál hozzá iTunes-ban…)


Kérlek, pampogj egy sort angolul a [link] címen, és is megteszem, talán kapcsolnak majd…

2018. márc. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a segítséget! :)


Nem tudom, mire jó ez az újmódi dalszöveg megjelenítés. Semmi értelmét nem látom. Ez most talán valami jogvédelem-izé? Csak meg olyan zenét rakok a telefonra, amilyen akarok. Az nagyobb gáz, nem? Na mindegy, ne adjunk ötleteket, mert még a végén ezt is megszüntetik....

2018. márc. 30. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!