Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem érzékeli a telefonom...

Miért nem érzékeli a telefonom a Sim kártyát?

Figyelt kérdés
Tegnap érkezett meg a telefonom, az emagremagról rendeltem Lenovo Vibie S1Lite. Beteszem a Sim kártyát de semmi azt írja ki nincs sim kártya más kártyával is próbáltam azzal is ezt irja ki miközben más telefon érzékeli a kártyákat. Mi lehet az oka?

2018. febr. 27. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy regebbi telefon, es meg szolgaltatofuggokent adtak ki?

Vagy nem lehet ,hogy kulfoldi szolgaltatofuggo?

Lehet az is,hogy csak hibas az olvasoja,akkor viszont minel hamarabb vissza kell kuldeni

2018. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nem éerzékeli akkor rakd bele a kártyát, és inditsd újra a telefont de úgy hogy bemt van a kártya. Nekem is ez volt a problémám, és beraktam nem érzékelte és újra kellett inditanom a telefont úgy hogy bent volt a kártya és jó is lett. Remélem tudtam segíteni . Ha valami van irhatsz nyugodtan :-)
2018. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A SIM leolvasót kellett kicserélni, szerencsére ingyen kicselték
2018. máj. 27. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!