Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb az...

Melyik telefon a jobb az oukitel c8 a ulefone s8 pro vagy a leagoo M9?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Miert a kevesbe ismert kategoriakat soroltad?
2018. febr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Én ezt komolyan nem hiszem el. Mi van veletek emberek? Huawei? Xiaomi? Meizu? Leagoo? Lenovo? Oukitel? Doogee? Miért? MIÉRT????? KÍNAI SZAR AZ ÖSSZES!
2018. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Utolso,,az Lg,Samsung meg japán,,akkor az jobb?

Nem keresek ra egyesevel azokra amiket leirtal,de szerintem nem mind kinai, van koztuk japan is ,akkor az Lg,Samsung Stb is szar?

Te a szarmazasi helyet szolod le ,nem a markat.

A nagyobb markak is elkezdtek valahol.

A vicces az ,hogy Huaweit is bevetted a listadba ,pedig az mar evek ota magyarorszagon is elterjedt ,es minden szolgaltatot reklamozta.

Itt latszik az a 14%os valaszaranyod.

2018. febr. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Számomra egyik sem nem ismert márkák kicsit sem szervizelésük garanciában nem megoldott szerintem magyarországon.
2018. febr. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudtommal az LG is meg a Samsung és Délkoreai nem japán :D


Szerintem tök mindegy, Ahogy írták is mind kínai. nagyjából ugyan az a kategória. Szerintem mindegy. amelyikre van garancia vagy több garancia van

2018. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minőség szempontjából is kockázatos lehet noname márkát venni, meg aztán a szervizháttér sincs hozzájuk kiépítve itthon, tehát mindegy hogy kínai vagy sem, de mindenképp ismert márkát érdemes venni: Apple, Samsung, LG, Sony, Nokia, Motorola, Huawei/Honor, Asus, HTC, vagy Xiaomi !

Mennyi rá egyáltalán a kereted, és mik az igényeid?

2018. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért én kíváncsi lennék, hogy mi jönne ki akkor, ha nem lenne márkajelzés diliből mondjuk 40 különböző telón, két heti használat után ki mit mondana, melyik kell neki :-)

A Leagoo M9-ből csak a pro a jóó :-)

2018. dec. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!