Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen érveket/ellenérveket...

Milyen érveket/ellenérveket tudnátok felhozni a Samsung Galaxy s7 edge mellett/ellen?

Figyelt kérdés
Most akarok váltani és ezt néztem ki magamnak, ez lenne az első "drágább" telefonom. Elsősorban véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi. Mit kell tudni róla,melyek az előnyei, hátrányai, mit szerettek benne mit nem szerettek?

2018. febr. 28. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Android. 1 év után iszonyatos belassulás és fagyás. Túlárazott.


Inkább egy Lumia 950 XL.

2018. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez hülyeség! Sima S7 majd két éve tökéletes! Az edge nagyobb, talán az kevésbé fér el bárhol(pl. zsebben)
2018. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló egy troll. Nem mellesleg a winfos telefonokat a microshit nem támogatja tovább. Gyors, megbízható telefon az s7 edge. Szerintem még mindig megéri.
2018. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
1 ső válaszoló takarodj már innen
2018. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Másfél éves Edge telóm van tökéletesen működik semmi problémám vele pedig folyamatosan használom kb. mindenre úgyhogy rendesen van nyomorgatva, de még csak be se lassult. Egy telóm sem bírta még ilyen jól eddig, az előzőek általában 1 év után vagy még azelőtt elkezdtek lassulni, fagyogatni de ez bírja mint a világ :D Méretileg is tökéletes legalább is nekem...nagy (a lekerekített szélek miatt még nagyobbnak is tud tűnni a képernyő) de még sem olyan bazi nagy amivel mostanában láttam rohangálni az embereket, hogy olyan mintha egy tablettel telefonálnának :P Viszont neki kifejezetten ajánlatos egy tok mert észre se veszed és már ki is csúszott a kezedből. Én imádom a funkcióit annyi lehetősége van főleg az ujjlenyomat leolvasó, a külön kis gyors gombos edge képernyő amit bárhonnan elérek vagy az always on képernyő. Plusz nálam még az is szeretetőbbé tette, hogy gyorstöltős és sztem baromi jól néz ki :D
2018. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg az utolsónak 😘
2018. febr. 28. 18:24
 7/11 I3LaCkiNMaN válasza:
Ebbe az év februárjában vettem az Orangetól berlet hosszabítassal! Azóta semmi fagyás semmi akadás! Felesleges dolgokat amiket nem hasznaltam és alapból rajta voltak kikapcsoltam! Gyors, egyszerű, átlátható, jól néz ki, az akksija kuvajól tartja. Feleslegesen nem használom WQHDba, melóba HD, azon kívűl FULLHD! Én meg vagyok vele elégedve, hátrányai annyi hogy alkalmazások, játékok lehetnének jobban optimalizálva! FB alkalmazást nem használok! Egy jó tanács tőlem neked: ha kijön a 8.0 (Oreo)-s android, ne merészeld felrakni rá! Én kikapcsoltam a frissítéseket! Felrakta rá a biztonsági frissítést és azzal én lezártam a frissítési témát! Tökéletesen müködik 7.0val. Nem kell 8.0! Gondolkodj, a 8.0 még mindig sok S7 edgre nincs kiadva! Ha nincs és későn kapják meg, akkor egy kis logikával rájössz, hogy nem lesz a telefonod jobb tőle! Bocsánat, túl eltértem a dolgoktól, de a saját véleményem leírtam. KB ennyi! Ha megvetted, akkor egeszséget hozzá és neki is!
2018. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ami nekem és sógornak előfordult az a hirtelen újraindulás kb havonta, a kijelzőn lila csík jelent meg hosszában. Illetve sógornak 3. alkalommal cseréltek kijelzőt, mert beégett a waze. Nekem már nincs meg, sógornak még igen, de többet nem vennék amoledes telefont és valószínűleg neki is ugyan ez a véleménye. Mindezektől függetlenül jó készülék, tényleg vízálló, jó képeket, videókat lehet vele csinálni és jó az akksija.
2018. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 I3LaCkiNMaN válasza:
Kedves utolsó valaszoló! Ezek hibás készülékek/displayek! Nekem mindig Galaxym volt, volt egy Allview is ami Amoledes volt, Super Amoledesr hasznaltam kb úgy 80%ban, egyszer sem égett bele a kijelzőbe semmi sem, még egy árnyalat betű sem! Amiket a shopokba látsz, azok fullon vannak nyomatva full fenyerővel 24ből 18at! Ekkor normális a beégés!
2018. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 I3LaCkiNMaN válasza:
Újraindulásom meg soha nem volt! Készülékfüggő!
2018. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!