Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek, ha a...

Milyen telefont vegyek, ha a biztonság a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Azon túl, hogy minél újabb android rendszer legyen rajta. Iphonet nem akarok venni, a huawei és a zte készülékeket nem ajánlják az amerikaiak. Nyilván az is szempont, hogy ne félmillió forint legyen. A válaszokat előre is köszönöm!
2018. febr. 28. 15:31
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Barmelyik telefonra tehetsz egy kepernyozarat es pin kodot,annal nagyobb biztonsag pedig nincs
2018. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Blackberry motion. Amit az első ír az hülyeség. Egy képernyőzár mióta véd pl: az adatlopó vírusok ellen?
2018. febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ajajj, ha felsz a huawei-tol, sajnos el kell koltoznod. Magyarorszagon a mobil szolgaltatok 80%-ban ilyen huawei antennakon szorjak a telefon/internet elerest. Nezz csak fel a tetokre..
2018. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Google Pixel 2 ha a frissítések a legfontosabbak.

#2.Átmatricázott TLC féle Alcatel semmivel nem biztonságosabb mint egy mezei telefon.

2018. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen biztonságos telefont keresel, olyan nem létezik.


Amennyiben van vírusírtó, pin-kód, képernyőzár, nem mész kétes oldalakra, nem hagyod elöl a telefonodat, elég nagy biztonságban lesznek az adataid....


Leejtés ellen nincs védelem, de vannak masszívabb telefonok, amik ezt is kibírják, pl caterpillar , homtom készít strapatelefonokat...


Ha lehallgatás miatt problémázol, használjatok az ismerőseitekkel CryptTalk-ot, vagy a BlackBerry DTEK50-es telefont. Nem mai darab, de még most is jó paraméterekkel rendelkezik.


A fotóidat felhőtárhelyre emelheted, a legtöbb szolgáltató (Pl. Google ) nagyon komolyan veszi az adatvédelmet.

2018. febr. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Szepen lepontoztatok.

Amit nem igazan ertek,mivel a kerdesre valaszoltam ,szerintem igaz valaszt adtam.

Valaki belekotott abba ,hogy a kepernyozar es a pinkod nem ved az adatlopo virusoktol,ez igy is van,de ennyi erovel le lehetne azt is irni ,hogy a csucskategorias virusirto elofizetesek sem garantalnak 100%os vedelmet ,vagy azt ,hogy a tobb ezer forintos vedotokok sem vedik meg a telefont ha peldaul az 5.emeletrol kiejtem.

2018. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6:


Egyetértek, tőlem zöld pacsit kaptál... erre is.

2018. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Nekem a mostani J7 elég biztonságosnak tűnik. Van benne ez a Knox cucc is

Ujjlenyomat olvasó. Bekapcsolás után kódot kér, Csak aztán használható a biometrikus szenzor. Kikapcsolni sem lehet ha nincs feloldva Ami szerintem nem rossz. Mert ha elhagyod a telót, és valaki megtalálja, Vagy nem kapcsolja ki, és esetleg te megtalálod Google vagy Samsung által, Vagy kénytelen összetörni. Más ilyen modernebb telóval még nincs tapasztalatom. De nekem ez elég biztonságosnak tűnik

2018. febr. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!