Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden kesves Iphone-nal...

Minden kesves Iphone-nal rendelkező személy. Nektek elég a 64GB-os mobil?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy IPhone 8-at a telenorban,ezért megkérdezem tőletek,hogy elég-e a 64GB az én telefonom (p9 lite,másfél éves)16GB-val rendelkezik valamint van egy 32-es sd kártya ami tele van és már nagyon zavaró a folyton megjelenő kis ikon,hogy szabadítsak fel tárhelyet a telefonról,de már nincs honnan.Ugye az Iphone-nak sajnos nem bővítheő a memóriája,ezért a 128GB-s készüléket választanám,de nagy sajnálatomra nincs...Amikor utánanéztem a telefonnak láttam,hogy rengeteg embernek 16GB-s Iphone-ja van...(nem 8-as)Úgy vagyok vele,hogyha új telefont vásárolok,akkor azt nem divatból teszem,hanem mert szükségem van rá,ezért a tárhelyre nem sajnálom,mert ez az,amire szükségem van.Ugye itt elméletileg menti a képeimet Icould-ba és zenét is szolgáltat az Itunes.Alkalmazások,FB,Snapchat,Instagram,Viber és pár alkalmszás,játékok,szerkesztő programok stb... Száz szónak is egy vége,elég lenne-e vagy sem?

2018. febr. 28. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 128GB-os iPhone 7 Plus-t használok, így visszagondolva lehet, hogy elég lett volna nekem a 64GB is, de ettől függetlenül nem bánom, hogy ezt vettem mert nem kell azon aggódnom, hogy mikor telik be a tárhelyem. Szerintem neked is elég lenne a 64GB. (Ha esetleg ezt veszed és nem lesz elég akkor ne szidj :D)
2018. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia

Nekem 16 gigás van (5s), kb 300 zene, 4000 fénykép. Kb 10 letöltött alkalmazás. Havi 299 Ft-ért bérelek extra tárhelyet az ICloudtól. Így teljesen szuper. Minden elfér, jelzéseket sem kapok mar h bővítsem a tárhelyet. Nyáron en is cseréltem, és en is 64 gigásat szeretnek majd. Az mát bőven elég lesz. iCloud tárhelyet bármikor tudsz bővíteni.

2018. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég.

Plusz 200gb iCloud.

2018. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem vagyok jártas az Apple termékekterén,de akkor tudm,hogy elég lesz nekem az a 64GB😄
2018. febr. 28. 21:37
 5/8 A kérdező kommentje:
B+ most veszem észre azt írtam hogy kesves...😂
2018. febr. 28. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a mostanihoz vennél egy nagyobb SD kártyát?
2018. márc. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! :) nekem is a 64-es 8as van október óta és még csak 16 giga telt be,úgy hogy rengeteg játék,videó,kép van rajta. Előtte egy 16-os 5s em volt az szenvedés volt,de szerintem a 64 bőven elég
2018. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 már nagyon a végét járja szegény,más betűket ír pl a kérdés írása a közben csak a "a" betűt nyomtam meg és valami olyasmit írt be,hogy "aaááwáa" és fél órán át játszottam vele hogy az eddig írt mesém ne vesszen el...És még nagyon sok oka van.Persze az is közrejátszik,hogy szívesen kipróbálnám az IOS-t:)
2018. márc. 1. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!