Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírja még az Iphone 5s?

Meddig bírja még az Iphone 5s?

Figyelt kérdés

Januárba cseréltettem benne akkumlátort, tehát új akksi van benne. 2,5 éves telefon. Semmi karc, semmi törés, király állapotú.

Meddig lesz kb támogatott? Ti még meddig használnátok?


2018. márc. 1. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ mire. ha valakinek kell egy kompakt telefon főképpen alapfunkciókra, akkor egy új akksival elég sokáig el lehet lenni vele.

nekem is a céges telefonom egy 5S, csak telefonálni meg imessage-re használom.

2018. márc. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

5s-sel nem volt dolgom, de a 4s tapasztalataimat megosztom Veled, szerintem nagyjából az 5s esetén is hasonlóra lehet számítani.


Kereken egy éves volt 2014 februárban, amikor első tulajtól megvettem.

Egy évre rá, azaz 2 éves korában kellett benne akksit cserélni, mert kb fél órát bírt.

Ezt követően kb egy évre rá a főkapcsolót kellett cseréltetnem benne.

Aztán 2017 tavaszra jutottam el oda, hogy egyszerre lett volna cserés az akksi és a főkapcsoló. Tehát 3 év használat után, 4 évesen cseréltem le.

2018. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát a legújabb ios-t biztos nem kapja meg.
2018. márc. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tehát akkor érdemesebb most eladnom? Tehát még tudok belőle pénzt kicsikarni? ( Pl : tönkremegy a gomb ( második írása alapján ) , nem kap frissítést ( harmadik kommentelő alapján )


Szerintetek?

2018. márc. 1. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:

35-40ezer körül szoktak menni, a jobb állapotúak sok tárhelyes készülékek néha többért is.

Amúgy nekem még egy 8GB-s 5-öm van, még nem érzem hátránynak, hogy nincs rá iOS 11, a bekapcs gomb az már nálam is cserére szorul, ahogy nézem kb. 6ezer forint lenne, aztán a telefon ér kb. egy 20-ast :D

Új iOS nem tudom mikor lesz, de azon még fölösleges aggódni, hogy mi lesz ha nem lesz rá, mert akkor is fogod tudni használni és majd csak egy pár év múlva fogod észrevenni, hogy a legtöbb alkalmazás az bizony már nem fog futni iOS 11-gyel.

2018. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 éves az enyém is, még rendben van. Én addig használom, amíg kap frissítéseket. Ha már nem fog, akkor megválunk egymástól, nem tudom, hogy ez mikor következik be. iOS12-t vagy kap, vagy nem, ha hinni lehet a cégnek, és a felesleges fícsörök helyett a stabilitásra helyezi a hangsúlyt, akkor sok újdonságot a 12-estől nem lehet várni, cserébe lehet, hogy az 5s is marad a frissítési körben. De ez persze csak találgatás, majd meglátjuk tavasszal-ősszel, mit fognak mondani.
2018. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semeddig már idén 6 ot sem gyártanak már idén az SEvel is leálnak, szerintem add el frissiter mar nem lessz rá
2018. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*frissítés
2018. márc. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!