Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootolás előtt milyen beállítá...

Zsomnitrix kérdése:

Rootolás előtt milyen beállítások ajánlottak hogy a telefo engedje hogy rootolhassam (pl frp lock kinyomása ajánlott? )?

Figyelt kérdés
Láttam több videót hogyan rootoljam a telót valamelyikben volt olyan is hogy pl. Az usb hibakeresést ki vagy be kellet kapcsolni ezt most nem tom hogy be kell vagy nem

2018. márc. 1. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy, bele se kezdj.
2018. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is kérdezd meg magadtól, hogy miert akarod rootolni?

A program amelyiknek root jog kell megéri futtatni és amiatt rootolni?

Nézz utána jobban, keres leirást a folyamatrol a mobilt is hazavághatod és sok haszna nincs a rootnak főleg ha csak roololni akarod, hogy rootolt legyen.

Végül, kihasználok egy rootolt telefont?

Siker esetén nem bánod meg, hogy megrootoltad?

A következő kérdésük az ilyen rootolósoknak, hogyan lehet visszacsinalni a rootot ?

2018. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előttem elmondták, miért NE állj neki úgy hogy fogalmad sincs róla, mit csinálsz. Ha lehet, holnap ne itt sírj, hogy "rootolás közben betágláztam a telefont, úristen, mit csináljak?", hanem keress valakit, aki ért is hozzá és tudja, mit csinál.
2018. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Esetleg elolvasod a leírásban?
2018. márc. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!