Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidon hogy kell pillanatny...

Androidon hogy kell pillanatnyi helyet "megosztani"?

Figyelt kérdés

Van egy P8 Lite telefonom ,Android 6.0-val,es az lenne a kerdes ,hogy a gyári "Terkep" alkalmazason belul hogyan tudom megosztani a helyem masokkal.

Sajnos csak olyat talaltam ,ami egy adott idore osztja meg (amit nem akarok) vagy csak addig mig ki nem kapcsolom.

Regen volt olyan lehetoseg ami az eppen aktualis helyemet mutatta masoknak es ennyi,nem pedig folyamatosan eloben ,hogy hol vagyok.



2018. márc. 2. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi,de szerintem nem olvastad vegig a kerdest.
2018. márc. 2. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Le van írva mit kell tudnod.

Az első linkre kattints.

[link]

2018. márc. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ahj,leirtam ,hogy nem igy akarom ,mert igy addig mutatja mig az ido be van allitva.

Vagy pedig mig ki nem kapcsolom,de akinek el akarom kuldeni a helyet nemtudom pontosan mikor nezi meg ,a Gps pedig eleg jol eszi a netet is meg az akksit is ezert nem akarom igy.

Regen tudom,hogy lehetett olyat ,hogy elkuldi a helyet es kesz.

Mindenfele varialas nelkul.

Arra a modszerre vagyok kivancsi

2018. márc. 2. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Örülök hogy elolvastad és megértetted a használatra vonatkozó szabályokat. Tehát mint már te is tudod, vagy fix, általad előre beállított időre (max 15 óra), vagy kikapcsolásig (legfeljebb 72 órán keresztül) van lehetőség megosztani a helyzeted, amihez nem feltétlenül szükséges a GPS használata.

A "régen volt olyan" helyett van a "most így működik".

Remélem segítettem.

2018. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!