Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolnokon tudtok olyan telefon...

Mynamestimi kérdése:

Szolnokon tudtok olyan telefon szervizt ami kinai telefon kijelzo cserejet is meg tudja oldani?

Figyelt kérdés
Kiano elegance 5.5 kijelzoje betort. Nem is erintkezik. Szolnokon nem tud valaki olyan szervizt aki ki tudja cserelni? Mashol mar probaltam. Nem tudtak mert egy kinai telefonrol van szo. Elore is koszonom a segitseget

2018. márc. 2. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyik szerviz ki tudja cserélni. Csak hogy van e nekik ilyen azt meg kell kérdezned.
2018. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat enis erre lennek kivancsi h tudja e valaki hogy hol van. Valaki vagy valakinek egy ismerose esetleg vitt e mar szervizbe ilyen telefont. Vagy esetleg valamelyik szerviz van olyan segitokesz es van ra lehetoseg arra h rendelnek ra egyet.Voltunk egy szervizben es flegman el kuldtek h ok ezzel nem tudnak mit csinalni.
2018. márc. 2. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Felejtős..
2018. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rendelj te hozzá az ebayről vagy valahonnan.
2018. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Keresgeltem mar honnan tudnek rendelni de eddig nem talaltam
2018. márc. 3. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kínai vackokhoz nincs támogatás, nincs utángyártás aktrészekből..
2018. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!