Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z1 Compact, vagy Z3...

Zotya112 kérdése:

Sony Z1 Compact, vagy Z3 Compact a megbízhatóbb telefon? Melyiknek van több típushibája? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Használtan kb 10ezer Ft különbség van a kettő közt, papíron a z3 compactban kicsit erősebb hardver van, és kb, 0.1mm-el karcsúbb, viszont olvastam sok negatív kritikát. Szerintetek melyiket éri meg jobban megvenni? Leginkább a megbízhatóság érdekelne, nem játékra és filmnézésre használnám, inkább alap office appokat használok (dokumentum olvasók, szótárak és hasonlók). A kicsi mérethez képest felső-kategória közeli teljesítmény miatt tetszik a két modell. (és mert használtan viszonylag olcsók)

2018. márc. 4. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

A Z3 Compact újabb, kicsit jobb.

-Kicsit jobb az előlapi kamerája.

-Kicsit nagyobb a képernyője.

-Kicsit nagyobb akksi van benne.

-Kicsit magasabb GHZ.


A Z3 Compact megbízhatóbb telefon.

2018. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Compact telefonok terén a Sony-k tényleg nagyon jók. Ha hosszabb távra tervezel, akkor még érdemes szétnézni az újabb compact Sony-k között is. Bár drágábbak, de azok is nagyon megérik, sokkal jobban, mint egy noname kínai csoda, amit nem szervizelnek, valamint még Romolni is kell, hogy használható legyen: ezt kiveszed a dobozból és használod.


Ha ezek közül választanál, a Z3C papíron jobb, amúgy mindkettő szuper telefon.

2018. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vettem egy Z3 compactot, és nagyon rossz! Levált a kijelzője, vihetem a szervizbe!
2018. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Használtat, vagy újat vettél?
2018. márc. 12. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Használtat.
2018. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor tisztáznám.


A Sony mindenféle készülékeket gyárt: jó is meg rossz is besikerül. De ennek az illetőnek, aki elsőként írt, nem kellene minden topikban isteníteni a telefont, mert nem akar mindenki ilyent. Vannak ennek a készüléknek is hibái, de Kedves kérdező, ha jót fogsz ki, jó lesz. Az tény, és valóság, hogy melegszik. De nagyon. Viszont ha nem vagy hardcore user, és nem terheled meg, akkor langyos lesz csak. Ha a kijelző elválik, elviszed egy szervizbe, és megragasztják. Ez többször is előfordulhat, de ha kompromisszumot kötsz, és veszel egyet 25 ezerért, akkor ezekre talán jó lehet. De én nem vennék ilyet, mert nekem nem jön be, én más vonalon nézelődök, mivel nekem sokkal erősebb vasra van szükségem, RAM és ROM téren. De természetesen ez se gyenge.


Szóval a kérdésedre a pontos válasz: neked jó lesz, ha tudsz úgy élni, hogy kompromisszumokat kötsz a kompakt méretért és a jó árért.

2018. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit hazudozol össze vissza 3-as?


Undorító vagy, és szánalmas is! Ismerlek személyesen, tudom jól, hogy még Sonyd sem volt, mert te a kínai,noname vackokat isteníted. De kívánom, a Huaweid fagyjon le naponta tízszer, megérdemled, szenvedjél a noname csodákkal, ha neked nem kell a megbízható Sony!

2018. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!