Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Mate 10 Lite vagy...

Huawei Mate 10 Lite vagy Samsung A520F Galaxy A5 2017?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy lecserélem a telefonom, eddig ezt a kettőt néztem. Inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2018. márc. 4. 18:42
 1/4 anonim válasza:
100%

Ezt a kettőt érdekes összehasonlítani, sőt nemrégen én is megtettem. Ezért írom is, hogy nekem mi az ami feltűnt, mint fő különbség.

1. 5.9'' -es nagyságú mobilt preferálnál vagy 5.2''-est. Szerintem az utóbbit még lehet kényelmesen is akár zsebben is. Az 5.9''-est viszont van aki azért szereti, mert hogy kijelző élmény, nagyobban lát mindent. (De órai puskázásra vagy dugitelefonozásra már teljesen alkalmatlan, mivel túl nagy hozzá) (nem feltételezem, hogy bármelyiket akarnád, csak ha mégis)


RAM, CPU, Kamera tekintében mondhatni kiegyenlitettek.


És a Mate 10-nek hiába több ugye az akksija, a kijelző nagysága miatt többet használ.


Ami viszont a Mate 10 hátránya, hogy a nem lehet gyorstöltéssel tölteni. A5 esetében igen.



Ha esetleg ,,gamer'' tipus vagy, akkor A5-öt ajánlanám. Legalábbis a kettő közül. És mint emlitettem a kisebb kijelező annak ellenére, hogy ,,csak'' 3000-es az akksi, többet bir.


Igy összegezve most a tulajdonságokat, A5-öt választanék. A hosszabb akksiélettartam + gyorstöltés miatt.

2018. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem a Huawei jobb. Én most a Huawei új készülékét, a Huawei P Smart-ot használom (ez a telefon a Huawei legújabb mobilja) és kb. ugyanannyiba kerül mint a mate 10 lite, de szerintem jobb! A kamera jó képeket csinál,a telefon gyors és nem a laggol és van elég tárhely is. Az Android rendszer benne új és gyors. Megéri megvenni! És jól működik az ujjlenyomat olvasó is. Semmi gond nincs a telefonnal. Bár igaz hogy mate 10 lite dizájnja szebb, de a P smart szerintem így is jobb.
2018. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó telefon, a mate kicsit talán erősebb is, cserébe nincs nfc, nincs vízállóság, nincs amoled és ebből következve Always on display. A gyorstöltés is egy szempont.
2018. márc. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 youngboy26 válasza:

Szia, nekem igen Samsung Galaxy A5 (2017-es) van, hát nem panaszkodhatok.

Amit fentebb leírtatok állja a valóságot.


Igen, jó telefon szeretem, nem bántam meg, hogy őt választottam :)

Kicsit segítek, miért szeretem? :

- Jól és szépen fényképezik

- Belső tárhely (32 GB)

- Sok lehetőség van pl. NFC

- Egész napos használat után nem érzem, hogy meleg lenne a kijelző

- mindennap töltőn van, energia takarékosság be van kapcsolva.


Ez a telefon összehasonlítva talán iPhone 5 -sel

Jó döntést kívánok, és BUEK!

2018. dec. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!