Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a rejtett fájloka...

Hogyan tudom a rejtett fájlokat elohozni a telefonomon?

Figyelt kérdés
Honor 9-em van. Van olyan lehetőség hogy szèf ahova jelszó vagy ujjlenyomat segítségével elzàrhatok fájlokat, ezek a fájlokat az SD vagy a belső tárhelyben egy mappába gyűjti össze..na es én úgy jártam,hogy se a jelszót se a biztonsági kerdesre a valaszt nem fogadja el. milyen megoldasok lehetnek? alkalmazás vagy valami fórum ahol tobbet irna a szèfről vagy valami sunyi kis beállítás vagy csak vegyem ki simán az SD kártyát?
2018. márc. 5. 13:45
 1/4 Shaddark ***** válasza:
Az ilyen applikációk általában titkosító algoritmusok segítségével tárolják az adatokat, nem sima szövegfájlban. Pont ez a lényegük :) Szerintem ha látnád (lehet látod is) se mész vele semmire.
2018. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez a telefonban van ilyen"gyári dolog" ahol megnyitom a mappákat, be tudok lepni a széfben meg tudom nezni a kepeket videókat amiket beleraktam ki ed be tudom pakolni sőt meg tudja mutatni a mappa helyet nevét DE mivel nem tudok be lepni nem tudom a mappa nevét-helyèt stb. :) gondolom nem lehet csak ugy megtalalni hiszen ez a lényeg. Csak arra lennék kivancsi hogy van e valami turpisság vagy trükk ötlet:)
2018. márc. 5. 14:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha van is kiskapu , akkor sem fogják megadni a mezei felhasználóknak, hiszen onnantól kezdve semmi sem garantálja azt, hogy a telefon tulajdonosa fogja a "széfbe" rejtett adatokat előszedni (féltékeny feleség, vicces kedvű haver, kis sunyi tolvaj.... bárki el tudná venni a féltett infókat, adatokat). Szerintem kár kisérletezni...


Próbáld a memóriádat felpörgetni, hogy a "saját" jelszavaidat ne felejtsd el. Az ujjaidat elméletileg nem vesztetted még el, így a lehetőséged adott a készüléked nyitására...


Csak csendben, zárójelben jegyzem meg:


(((Nem megsérteni akarok senkit, de a legtöbb esetben az ilyen kérdés gyanús...Az emberek nagyon ritkán felejtik el a saját jelszavaikat, pin-kódjaikat. Általánosságban elmondható, hogy az ilyen kérdések 20 %-a jön a tényleges tulajtól, a legtöbb esetben inkább megtalált/elorzott telefonokról van szó..)))

2018. márc. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bezony, ekkora fostalicsklák ezek a mai bunkofonok, hogy egyszer csak nem fogadják el a jelszót, ez ma már mindennapos esemény.

És az is tökre elvárható lenne, hogy egy vacak vidéki fórumon megtalálhassuk azt a kis sunyi beállítást, ami átqúrja a fájltitkosítást és pofán röhögi a fejlesztő matematikusokat.

Apukám, te azokat a cuccokat nem fogod látni jelszó nélkül.

2018. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!