Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Google fiókba nem tudok...

Google fiókba nem tudok bejelentkezni Nem változott az email cimem de nem fogadja el. Mi az oka?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 21:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nincs számítógépen most nincs lehetőségem kipróbálni így nem tudom
2018. márc. 6. 12:23
 12/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg min netezel? A kérdéseket, és válaszokat valamin csak kiírod ide... Azon is meg lehet próbálni belépni a fiókodba.
2018. márc. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget sajnos új telefont kellett vennem így oldottuk meg a problémám
2018. márc. 10. 11:24
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja értem.

-Apa, nem tudok, bejelentkezni, új telefon kell.

-Kisfiam, a gyakorikérdéseken kérj tanácsot.

-Már írtam ki kérdést, de senki sem tud segíteni, azt mondták hogy drága mobilt kell venni és azzal biztos nem lesz ilyen.

-Hmmm, akkor nincs más hátra, megvesszük ezt 300 ezerért, jó lesz?

-Igen, nézd apa, ezen már be tudok jelentkezni.

-Jól van fiacskám, kár hogy ilyen rövid ideig tartanak ezek a holmik, ezért kellett karácsonyra is új laptopot venni, mert arra se lehetett bejelentkezni ...

2018. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem talált.

Az előző telefonom 20000 Ft ba került az új amit most vettem az pedig 40 volt egy Nokia3.

Nem az apámmal vetettem, magamnak vásároltam Egyébként 60 éves vagyok nyugdíjas nagymama.

2018. márc. 11. 05:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!