Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagy bajban vagyok, HELP ME!...

Nagy bajban vagyok, HELP ME! Ha a mobil tudná a B20-at, akkor NEM CSAK a B3-at jeleznék ki a Cell Mapperhez hasonló detektáló programok (hanem akár a B20-at is)? A legmagasabb/legjobb frekvenciaértéket mutatják ki ezek a detektáló szoftverek?

Figyelt kérdés

Folyamatosan olyan készülékeket kapok netes rendeléseim során, melyeknél mindig csak a Band 3-at mutatják ki ezek a programok (1800 körüli MHz értékekkel). Velem van a baj, vagy folyton NEM eu piacos mobilokat vágnak hozzám?


Ha utóbbi, visszakérhetem a pénzemet, ha a B20 megléte létfontosságú szempont volt (erre levélben külön ki is tértem) a vásárlások során?



2018. márc. 10. 01:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Nagy bajban vagy? Ez komoly? Ilyen szoveggel irsz ki egy ilyen kerdest?

Tudod ki van nagy bajban? Akinek a hazat viszi bank,akinek gyogyithatatlan betegsege van vagy akit epp kivegezni keszulnek.

Nem az ,aki allandoan szart vesz...-.-

2018. márc. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Raksz bele egy sim kártyát és felhívsz pár embert, ha minden jó akkor megnyugodhatsz.
2018. márc. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
"Kapok" talán utána kellene nézni, hogy tudja e az adott készülék..illetve jelezbi hogy EU-s készül€ket akarsz..istenem
2018. márc. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván B20-as kapcsolatot akkor jelezhet, ha van is olyan a szolgáltatódnak a környékeden. Ha el sem hagyod Pestet, akkor sosem látsz.
2018. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Látom még mindig alacsony a gyakorin az a bizonyos kerítés! :DD Első, harmadik önjelölt trollocskák, ti tényleg ENNYIRE hü.lyék vagytok, vagy csak mutatjátok nagy ráérésetekben? :DD Erre azonban most nem gyengén ráfáztatok, nem tudok komolyan venni két ennyire megfontolatlan beböfögést, látszik, hogy az ég világon semmit sem értetek a témához, mert ha igen, nem írtatok volna ekkora bődületes őrültséget. Kérdés, akkor minek ír ide az egyáltalán az ilyen, ha ennyire lerí róla, hogy nincs még csak fingja sem a témához? Nyugi többiek - én sem értem. :) Azért nektek köszi,



Látom még mindig alacsony a gyakorin az a bizonyos kerítés! :DD Első, harmadik önjelölt trollocskák, ti tényleg ENNYIRE hü.lyék vagytok, vagy csak mutatjátok nagy ráérésetekben? :DD Erre azonban most nem gyengén ráfáztatok, nem tudok komolyan venni két ennyire megfontolatlan beböfögést, látszik, hogy az ég világon semmit sem értetek a témához, mert ha igen, nem írtatok volna ekkora bődületes őrültséget. Kérdés, akkor minek ír ide az egyáltalán az ilyen, ha ennyire lerí róla, hogy nincs még csak fingja sem a témához? Nyugi többiek - én sem értem. :)


"Csak" VÉGIG kellett volna olvasni a kérdést, mielőtt önmagatokat kinevettető ostobaságokat ide fröcsögtök, mert ezzel egyes-egyedül magatokat járattátok csupán le.

És ha valaki kijelentheti ezek után teljes joggal ezt, az bizony egyedül én vagyok: ÉDES ISTENEM... :DD

2018. márc. 10. 09:37
 6/10 A kérdező kommentje:
Véletlenül se fárasszátok magatokat újabb megmosolyogtató alaptalan rinyálással, ilyen ostoba - még egy szög egyszerű kiírást értelmezni sem képes - egyének engem sosem érdekeltek, törlöm a kérdést, többet vissza nem nézek ide, hiába rizsáltok bármit is, én azt már nem kapom meg.
2018. márc. 10. 09:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdést nem igazán tudsz törölni.

Nem régi a kártyád?

2018. márc. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2018. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nemertunk a temahoz😅 te nemtudsz egy normalis telefont rendelni...

Nagyon rafazunk? 😅 Az komoly.

Tenyleg oltari nagy bajban vagy...te vagy eltevedve mindennel kapcsolatban.

2018. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van baj 😂😂
2018. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!