Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom feloldani a telefono...

Nem tudom feloldani a telefonomat, mert elfelejtettem a puk kódomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég hozzá a PIN kód. Ha azt tudod, nyert ügyed van.
2018. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a szolgáltatódhoz és segítenek.
2018. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De elrontottam a PIN kódot, ezért kéri a PUK kódot, de azt meg nem találom.
2018. márc. 11. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatótól kell kérni a PUK kódot
2018. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Nem lopott.
2018. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sem Pin, sem Puk kódot nem lehet pótolni. Azt sz.gép állítja elő, és egyszeri. A szolgáltató sem ismeri. Viszont a tulajdonosnak, kellő igazolás ellenében ingyé adnak másikat.
2018. márc. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A PIN és PUK kód is ott van a nagy kártyán , amiből kitörik a SIM kártyát. Nem lehet elfelejteni.
2018. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Sem Pin, sem Puk kódot nem lehet pótolni"


Ó, csak egyszer lenne egy ilyen kérdés, ahol nem böfögi ezt be valaki... A sim (eredeti) Pin és Puk kódjait ternészetesen ismeri a szolgáltató, ezt meg lehet tudni telefonos ügyfélszolgálaton vagy az online felületen, ha van fiók.

2018. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!